021-26290655
بررسی شرایط شما بصورت رایگان در تمام طول شبانه روز فرم مشاوره شما
ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی اتریش

 

جهت درخواست اخذ ویزای تحصیلی اتریش، ابتدا می بایست متقاضی، پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌های اتریش را داشته باشد و سپس برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نماید. برای این منظور شما باید وقت  درخواست ویزا و تحویل مدارک از سفارت اتریش در ایران دریافت نمایید که این عمل بصورت ایمیل  و یا از طریق تماس تلفنی با سفارت امکان پذیر می‌باشد. باید در نظر داشته باشید  که به دلیل تراکم بالای درخواست‌های انجام شده زودتر برای اخذ وقت تحویل مدارک اقدام نمایید. درصورت ارائه مدارک کامل برای شما یک ویزای دو ماه (مدت اعتبار ویزا متفاوت است) نوع D صادر می‌شود که پس از ورود به اتریش می‌توانید کارت اقامت یکساله خود را از اداره مربوطه دریافت نمایید.

 

نکته: یکی از مواردی که الان تبدیل شده به یکی از معایب  تحصیل در اتریش تغییر شرایط ویزای همراه در فروردین ماه سال 96 است ، که طی این قانون شخص دانشجو پس از دریافت ویزای خود و سفر به اتریش ، پس از روند کاری که این خدمات توسط دفتر اسپید آروین در وین انجام خواهد شد ، پس از آن امکان درخواست برای پیوستن خانواده به شخص دانشجو محیا می شود .

 

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی اتریش

  1. فرم درخواست اقامت همراه با عکس پاسپورتی
  2. نامه پذیرش دانشگاه اتریش
  3. نامه مدرک تامین مالی (حساب بانکی یا ضمانت نامه از فرد اتریشی)
  4. مدارکی دال بر محل اقامت در اتریش (اجاره نامه محل اقامت یا خوابگاه دانشجویی)
  5. مدارک ترجمه شده رسمی شامل شناسنامه، گواهی عدم سوء پیشینه و قباله ازدواج دانشجو به زبان آلمانی.
  6. گذرنامه معتبر و کپی تمام صفحات گذرنامه
  7. بیمه مسافرتی ( تعدادی از بیمه نامه ها به تازگی مورد قبول نیستن ، که می توانید آن هارا در کانال موسسه اسپید آروین یافت کنید )
  8. عکس رنگی پاسپورتی

جهت اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی مقاطع از کشور اتریش و همچنین بورسیه تحصیلی اتریش با اسپید آروین تماس بگیرید.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.