021-26290655
بررسی شرایط شما بصورت رایگان در تمام طول شبانه روز رزرو وقت مشاوره فرم‌های ارزیابی رایگان
دوره زبان سوئدی

شرایط دوره های 1ساله رایگان زبان سوئدی

متقاضیانی که دارای مدرک زبان آیلس آکادمیک با نمره 6.5 یا تافل آی بی تی با نمره 90 هستند و یا دوره لیسانس خود را به زبان انگلیسی گذرانده و یا دارای لیسانس زبان انگلیسی هستند می توانند از یک فرصت استثنایی که توسط شرکت آروین فراهم گردیده استفاده کنند و جهت اقدام برای دوره های 1 ساله رایگان زبان سوئدی اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز برای دوره زبان سوئد

ترجمه مدارک تحصیلی از دیپلم با ریز نمرات به زبان انگلیسی و یا زبان سوئدی.

صفحه اول پاسپورت متقاضی

مدرک زبان انگلیسی

مدارک ترجمه شده باید به تایید وزارت دادگستری و تایید وزارت امور خارجه برسد.

نحوه ثبت نام در دوره زبان سوئد

پس از انتخاب کالج و دانشگاهی که خواستار گذراندن دوره زبان انگلیسی در آن هستید، می توانید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نموده و از طریق آنلاین نسبت به ثبت نام در دوره زبان سوئد به انگلیسی و یا سوئدی اقدام فرمایید. پس از قبول پذیرش دانشگاه در سوئد، مدارک و شرایط لازم به متقاضی اعلام می شود و متقاضی مکلف به تهیه مدارک جهت ارسال به دانشگاه و تعیین وقت سفارت می باشد.

انواع دوره های زبان در سوئد

  • دوره زبان تابستانی در سوئد، طول دوره زبان در سوئد برای ترم تابستانی معولا چهار ماهه است که قابل تمدید است. برای دوره زبان انگلیسی در سوئد که همراه با آموزش رایگان زبان سوئدی نیز می باشد، هزینه هایی بالغ بر 40000 کرون سوئد قابل پرداخت است. امکان دریافت ویزای همراه برای متقاض اصلی که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد نیز وحجود دارد. جهت در خواست ویزای کالج زبان سوئد در تابستان، داشتن مدرکک آیلتس با نمره پنج و حداقل مدرک دیپلم الزامی است.
  • دوره ترمیک زبان انگلیسی در سوئد، برای آموختن زبان انگلیسی و موفقیت در آزمون آیلتس برای متقاضیان تحصیل در سوئد و کشورهای دیگر، تعدای از دانشگاههای سوئد، اقدام به ارایه دوره های زبان برای یک ترم تحصیلی می تنمایند. برای اخذ پذیرش کالج زبان سوئد که یک ترم برگزار می شودریال، دو بار در یسال ااکمکان ورود وجود دارد. در هر دو نترم سپتامبر و ژانویه، دانشگاههای سوئد اقدام به پذیرش متقاضی تحصیل زبان در سوئد می نمایند. مدرک زبان با نمره حداقلآیلتس5/5 و دیپلم متوسطه از شرایط لازم جهت پذیرش دوره زبان در سوئد می باشد. مبلغ شهریه به همراه خوابگاه و یک وعده غذایی، 85000 کرون سوئد می باشد.
  • دوره سالانه زبان انگلیسی در سوئد، دوره سالانه زبان انگلیسی در دانشگاههای سوئد، برای سپتامبر هر سال ارایه می شود و مانند دوره های تک ترمی، داشتن مدرک تحصیلی دیپلم و آیلتس5/5 ضرورت دارد. برای ثبت نام در دوره های یکساله زبان انگلیسی در سوئد، پرداخت 150000کرون سوئد و شرایط فوق ضرورت دارد. در همه حالات ویزای تحصیل در کالج زبان دانشگاههای سوئد، امکان صدور ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی وجود دارد.

مزیت این دوره:

1. یک سال تحصیل رایگان (در حالی که تمامی دانشگاه های سوئد ترمی حداقل 42500 کرون سوئد هزینه دارند.)

2. اخذ ویزای بلند مدت (1ساله) و گرفتن پرسنال نامبر سوئدی

3. اخذ ویزا برای همراهان به صورت همزمان (همسر و فرزند زیر 18سال)

4. اجازه کار نا محدود برای متقاضی و همراه

5. تسلط کامل به زبان سوئدی پس از یک سال که خود دارای مزایای بسیاری از جمله موارد زیر است:

1. امکان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف به زبان سوئدی

2.  تا حد بسیار زیادی بالا تر رفتن شانس کار پیدا کردن و تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار و در نتیجه امکان تحصیل رایگان در سوئد

3. با سرعت هر چه بیشتری وارد جامعه سوئدی شدن

دوستانی که شرایط بالا را دارا نیستند می توانند ابتدا از دوره های زبان انگلیسی در سوئد جهت واجد شرایط شدن استفاده نمایند.

* ویزای این دوره ها توسط وکیل مستقر در دفتر   سوئد تضمینی است.*

  کانال تلگرام اسپید آروین
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.