021-26290655
بررسی شرایط شما بصورت رایگان در تمام طول شبانه روز رزرو وقت مشاوره فرم‌های ارزیابی رایگان
ویزای تحصیلی هلند
ویزای تحصیلی هلند

دریافت ویزای تحصیلی هلند,شرایط پذیرش در دانشگاه های هلند,مراحل اقدام برای ویزای هلند ,مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی, تحصیل در دانشگاه های هلند برای تمام دانشجویان به خصوص دانشجویان ایرانی مورد بررسی قرار میگیرد .پس با ما همراه باشید.

دانشجویان برای دریافت ویزای دانشجویی برای کشور هلند بنابر محل سکونت به دو دسته تقسیم میشوند .

گروه اول کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا قرار دارند که اصلا نیازی به دریافت ویزای دانشجویی ندارند.

گروه دوم دانشجویان غیر از اتحادیه اروپا که برای تحصیل در هلند نیاز به دریافت ویزای دانشجویی دارند.

این دانشجویان برای دریافت ویزای تحصیلی  در هلند ابتدا باید مدارک مربوط به ویزای دانشجویی را آماده کرده که در زمان مقرر تحویل دانشگاه دهند.

برای دریافت ویزای دانشجویی نیاز به دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور هلند را دارید.

ارسال درخواست پذیرش از دانشگاه های هلند

پس از انتخاب دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید .باید در دانشگاه مور نظر به صورت حضوری ثبت نام کنید.پس از ثبت نام در دانشگاه  پذیرش این دانشگاه را برای رشته و گرایش تحصیلی خود را در دانشگاه اخذ کنید. به همین منظور شما باید شهریه ی نیم سال تحصیلی یا یک سال تحصیلی را به حساب دانشگاه واریز نمایید تا نامه ی پذیرش را دریافت کنید. شما برای تحصیل در هلند باید اقامت موقت این کشور را داشته باشید بدین منظورشما باید قبل از ورود به دانشگاه مهارت زبان آلمانی را داشته باشید چون دانشگاه های هلند به دو زبان آلمانی و انگلیسی تدریس میکنند.و دانشجو موظف است قبل از ورود به دانشگاه تسلط به زبان آلمانی داشته باشد.البته شما میتوانید پس از ورود به کشور هلند در دانشگاه های این کشور دوره ی زبان آلمانی را طی کنید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی

1.تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی

2.پاسپورت

3.عکس (2قطعه)

4.یک نسخه رونوشت از شناسنامه

5.نامه ی آزمایش سل (در صورت لزوم)

6.ریز نمرات درسی

7.نامه رسمی از دانشگاهی که  پذیرش شده اید.

8.تکمیل فرم پذیرش از دانشگاه

9.گزارش گردش مالی

اقامت در هلند

برای دریافت اقامت کشور هلند برای دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند به صورت موقت صورت میگیرد . مراحل انجام اقامت را دانشگاهی که دانشجو در آن  ثبت نام کرده برعهده میگرد.و در  قبال نامه ی درخواست اقامت موقت هزینه ای از دانشجو دریافت میکند. این اقامت که VVR نام دارد.مختص دانشجویانی که موقتا و فقط برای گذراندن دوره ی تحصیلی در این کشور اقامت دارند صادر میشود.که فقط در طول دوره ی تحصیلی مورد استفاده قرار میگیرد.

یک نکته مهم برای دانشجویانی که تحصیلات خود را در این کشور به اتمام رساندند میتوانندپس از سپری شدن طول مدت تحصیل  به مدت 90روز دیگر اقامت خود را در این کشور تمدید نمایند .

  کانال تلگرام اسپید آروین
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.